28 maj 2011

Varsovia wyjazd do stolicy

Właśnie wróciłem ze Warszawy. Był ze mną Tomasz, który kiedyś zapoznał się z Michałem Przybyłowiczem i dzięki temu mogliśmy wybrać się do stolicy na kilka dni. Michał konkretnie ugościł nas w swoim mieście za co naprawdę WIELKIE DZIĘKI. Klasycznie poniżej wrzucam kilka fotek z nie mojego aparatu. PozdroOto Tomasz. Wiele osób nie zna tej postaci, dlatego to zdjęcie jest objęte absolutnym priorytetem. Tomasz lubi sobie pomęczyć trochę manuali, ale jak się okazało podczas wyjazdu, ze schodów też idzie mu nie najgorzej i na murku potrafi zrobić dobry techniczny numer. Mam nadzieję, że będziecie mogli go zobaczyć w naszym nowym filmie, bo part jest już w produkcji. Tomek od niedawna zaczął prowadzić deskrolkowy portal produktowy i zapoznał się z kilkoma ludźmi, dzięki czemu ten wyjazd dojść do skutku. Hi5


PKiN na trzech szóstkach.


Pomnik Wincentego Witosa na placu Trzech Krzyży - a dla większości deskorolkowców po prostu witos. Chyba nie muszę rozpisywać się o tym, że jest to jedna z fajniejszych miejscówek w Polsce.


Tomek na witosie. Robi trojki, ogląda hiphopowe teledyski i łamie deski.


Streethype Store. Sklep Michała i Dolka. Naprawdę zajawkowe miejsce. Same oryginalne marki oraz prosty wystrój który tworzy zajeb**sta atmosferę. Naprawę polecam. Jeśli będziecie lub jesteście w stolicy, zajrzyjcie do tego miejsca, a nie rozczarujecie się.


Z wizytą w Streethype.


Tomasz i fontanna. Znany, aczkolwiek zachomikowany spot. Dzięki Sfahu za wytłumaczenie drogi.


Jest i nowa maliPa. Czy wytrzyma dłużej niż jej poprzedniczka?


Korty no comment


Locals Only... Troche jak w Dogtown. Zajebista miejscówa, tylko dla lokalnych. Okazało się jednak, że nie tacy warszawiacy straszni jak ich malują i nie dość że pozwalają smigać na prywatnych spotach to jeszcze tłumaczą jak na nie dojść. Nie wiem, ale to chyba jakiś głupi stereotyp z tymi ludźmi ze stolicy. Naprawdę miło zostaliśmy przyjęci, także na imprezie na powiślu :) hehe, dobra miejscówka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz